Indeks Tytułów

 

2015

kreska

1. Krucjaty  Tom 1: Srebrnookie Widmo (Izu, Alex Nikolavitch, Zhang Xiaoyu)

2. Dżihad (Igor Baranko)

3. Final Incal / Po Incalu (Alejandro Jodorowsky, Moebius, José O. Ladrönn)

4. Sanktuarium  Tom 1: USS Nebraska (Xavier Dorison, Christophe Bec)

5. Juan Solo 1-2: Spluwysyn / Psy Władzy (Alejandro Jodorowsky, Georges Bess)

6. Castaka (Alejandro Jodorowsky, Das Pastoras)

7. Sanktuarium  Tom 2: Wrota Otchłani (Xavier Dorison, Christophe Bec)

8. Incal (Alejandro Jodorowsky, Moebius)

9. Krew Tchórzy Tom 1: Zemsta Jamy (Jean-Yves Delitte)

10. Leo Roa – Wydanie Zbiorcze (Juan Gimenez)

 

2016

kreska

11. Diosamante (Alejandro Jodorowsky, Jean-Claude Gal)

12. Juan Solo 3-4: Ciało i Trąd / Święty Łajdak (Alejandro Jodorowsky, Georges Bess)

13. Sanktuarium  Tom3: MOT (Xavier Dorison, Christophe Bec)

14. Guliweriana (Milo Manara)

15. Bunkier  Tom 1: Zakazane Granice (Christophe Bec, Stéphane Betbeder)

16. Królewska Krew  Tom 1: Świętokradcze Zaślubiny (Alejandro Jodorowsky, Dongzi Liu)

17. Red Skin  Tom 1: Welcome To America (Xavier Dorison,Terry Dodson)

18. Malcolm Max  Tom 1: Porywacze Ciał (Peter Mennigen, Ingo Romling)

19. Dżinn  1-2: Faworyta / 30 Dzwoneczków (Jean Dufaux, Ana Mirallès)

20. Krucjaty  2-3: Wrota Hermesa / Bitwa Pod Al-Mansurą (Izu, Alex Nikolavitch, Zhang Xiaoyu)

21. Niedźwiedzi Kieł Tom 1: Max (Yann, Alain Henriet)

22. Przed Incalem (Alejandro Jodorowsky, Zoran Janjetov)

23. Fire & Stone #1 – Prometeusz (Paul Tobin, Juan Ferreyra)

24. Segmenty – Wydanie zbiorcze (1-3) (Richard Malka, Juan Gimenez)

25. Bunkier  Tom 2: Punkt Zero (Christophe Bec, Stéphane Betbeder, Nicola Genzianella)

26. Krew Tchórzy Tom 1: Zemsta Jamy (Jean-Yves Delitte)

27. Dekalog – Wydanie zbiorcze (tomy 1-2) Rękopis / Fatwa (Frank Giroud, Behe, Giulio De Vita)

28. Królewska Krew  Tom 2: Zbrodnia i Kara (Alejandro Jodorowsky, Dongzi Liu)

29. Dampierre – Wydanie zbiorcze (tomy 1-2) Czarny świt / Czas Zwycięstw (Yves Swolfs)

30. Modigliani (Laurent Seksik, Fabrice Le Henanff)

31. Wędrówka przez Morze Czerwone (Joel Alessandra)

32. Złoty Osioł (Milo Manara)

33. Kasta Metabaronów – Wydanie zbiorcze (tomy 1-4) (Alejandro Jodorowsky, Juan Gimenez)

34. Malcolm Max  Tom 2: Zmartwychwstanie (Peter Mennigen, Ingo Romling)

35. Kolory Dzikiego Zachodu (Paolo Eleuteri Serpieri)

36. Fire & Stone #2 – Aliens (Chris Roberson, Patric Reynolds)

37. Jak Zbić Fortunę w Czerwcu ’40 (Xavier Dorison, Fabien Nury, Laurent Astier)

38. Monika Tom 1: Bale Maskowe (Thilde Barboni, Guillem March)

39. Niedźwiedzi Kieł Tom 2: Hanna (Yann, Alain Henriet)

40. Fire & Stone #3 – Alien vs. Predator (Christopher Sebela, Ariel Olivetti)

41. Królewska Krew  Tom 3: Wilki i Królowie  (Alejandro Jodorowsky, Dongzi Liu)

 

2017

kreska

 42. Bunkier  Tom 3: Wspomnienia (Christophe Bec, Stéphane Betbeder, Nicola Genzianella)

43. Tulipanek (Jerome Charyn, François Boucq)

44. Fire & Stone #4 – Predator (Joshua Williamson, Chris Mooneyham)

45. Red Skin  Tom 2: Jacky (Xavier Dorison,Terry Dodson)

46. Golden Dogs  Tom 1: Fanny (Stephen Desberg, Griffo)

47. Małe Pożegnanie (Marvano, Magda Seron)

48. Angel Wings – Wydanie zbiorcze (tomy 1-3) (Yann, Romain Hugault)

49. Dżinn  3-4: Tatuaż / Skarb (Jean Dufaux, Ana Mirallès)

50. Sykes (Pierre Dubois, Dimitri Armand)

51. Kasta Metabaronów – Wydanie zbiorcze (tomy 5-8) (Alejandro Jodorowsky, Juan Gimenez)

52. Łabędzi Śpiew  Tom 1: Jutro będzie już po nas  (Xavier Dorison, Emmanuel Herzet, Cedric Babouche)

53. Fire & Stone #5 – Prometeusz Omega (Kelly Sue DeConnick, Agustin Alessio)

54. Golden Dogs  Tom 2: Orwood (Stephen Desberg, Griffo)

55. Bunkier  Tom 4: Jatki (Christophe Bec, Stéphane Betbeder, Nicola Genzianella)

56. Aliens – Zbawienie / Ofiarowanie (Peter Milligan, Dave Gibbons, Mike Mignola, Paul Johnson)

57. Dekalog – Wydanie zbiorcze (tomy 3-4) Meteor / Przysięga (Frank Giroud, Jean-François Charles, TBC)

58. Nestor Burma – Mgła na moście Tolbiac (Jacques Tardi, Leo Malet)

59. Terror (Andre Paul Duchateau, Rene Follet)

60. Bunkier  Tom 5: Choroba Górska (Christophe Bec, Stéphane Betbeder, Nicola Genzianella)

61. Life & Death #1 – Predator (Dan Abnett, Brian Thies)

62. Metabaron – Wydanie zbiorcze (tomy 1-2) (Jerry Frissen, Valentin Sécher)

63. Malcolm Max  Tom 3: Zmrok (Peter Mennigen, Ingo Romling)

64. Fanfulla (Mino Milani, Hugo Pratt)

65. Technokapłani – Wydanie zbiorcze (tomy 1-4) (Alejandro Jodorowsky, Zoran Janjetov)

66. Aliens – 30th Anniversary Edition (Mark Verheiden, Mark Nelson)

67. Life & Death #2 – Prometeusz (Dan Abnett, Andrea Mutti)

68. Synowie El Topo Tom 1: Kain (Alejandro Jodorowsky, José O. Ladrönn)

69. Legenda Białego Lamy – Wydanie zbiorcze (tomy 1-3) (Alejandro Jodorowsky, Georges Bess)

70. Książę Nocy – Wydanie zbiorcze (tomy 1-3) (Yann, Romain Hugault)

71. Monika Tom 2: Vanilla Dolls (Thilde Barboni, Guillem March)

72. Niedźwiedzi Kieł Tom 3: Werner (Yann, Alain Henriet)

 

2018

kreska

73. Oczy Pandory (Vincenzo Cerami, Milo Manara)

74. Golden Dogs  Tom 3: Sędzia Aaron (Stephen Desberg, Griffo)

75. Syndrom Abla – Wydanie zbiorcze (tomy1-3) (Xavier Dorison, Richard Marazano)

76. Łabędzi Śpiew  Tom 2: Niech usłyszy nas choć jeden (Xavier Dorison, Emmanuel Herzet, Cedric Babouche)

77. Terminator – Original Comics Series (James Robinson, John Arcudi, Matt Wagner, Chris Warner)

78. Predator – 30th Anniversary Edition (Mark Verheiden, Ron Randall, Chris Warner)

79. Uwodzicielskie Chimery (Milo Manara)

80. Świat Edeny (Moebius)

81. Giuseppe Bergman Tom 1: Weneckie Przygody (Milo Manara)

82. Showman Killer (Alejandro Jodorowsky, Nicolas Fructus)

83. Ayrton Senna – Historia pewnego mitu (Lionel Froissart, Robert Paquet, Christian Papazoglakis)

84. Złoto i Krew – tomy 1-2 (Maurin Defrance, Fabien Nury, Merwan, Fabien Bedouel)

85. Golden Dogs  Tom 4: Kwartet (Stephen Desberg, Griffo)

86. Life & Death #3 – Aliens (Dan Abnett, Moritat)

87. Aliens – Original Comics Series (Mark Verheiden, Sam Kieth, Den Beauvais)

88. Giuseppe Bergman Tom 2: Afrykańskie Przygody (Milo Manara)

89. Anibal 5 (Alejandro Jodorowsky, Georges Bess)

90. Prywatna Projekcja (Milo Manara)

91. Giuseppe Bergman Tom 3: Orientalne Przygody (Milo Manara)

92. Bomb Road (Michel Koeniguer)

93. Lady Killer Tom 1 (Joelle Jones, Jamie S. Rich)

94. Life & Death #4 – Alien vs. Predator + Prometeusz Finał (Ostateczne starcie) (Dan Abnett, Brian Thies)

95. INCAL + Tajemnice Incala (Alejandro Jodorowsky, Moebius)

96. Giuseppe Bergman Tom 4: Mitologiczne Przygody (Milo Manara)

97. Kobiety Manary – Artbook (Milo Manara)

98. Dinozaury w komiksie Tom 1 (Arnaud Plumeri, Bloz)

99. Aliens – Bunt Tom 1 (Brian Wood, Riccardo Burchielli, Tristan Jones, Tony Brescini)

100. Biały Lama (Alejandro Jodorowsky, Georges Bess)

 

2019

kreska

101. Legendy Dzikiego Zachodu (Paolo Eleuteri Serpieri)

102. PredatorŁowcy Tom 1 (Chris Warner, Francisco Ruiz Velasco)

103. Edelweiss – Wydanie zbiorcze (tomy1-3) (Yann, Romain Hugault)

104. Aliens – Bunt Tom 2 (Brian Wood, Stephen Thompson, Tony Brescini, Edurdo Francisco, Dan Jackson)

105. Predator vs. Dredd vs. Aliens (John Layman, Michael Atiyeh, Chris Mooneyham)

106. Lady Killer Tom 2 (Joelle Jones)

107. Tomb Raider  Tom 1: Zarodnik (Mariko Tamaki, Phillip Sevy)

108. Metabaron – Wydanie zbiorcze (tomy 3-4) (Jerry Frissen, Niko Henrichon)

109. Małpi Król (Silverio Pisu, Milo Manara)

110. Ponad Chmurami (Regis Hautiere, Romain Hugault)

111. The Dream  Tom 1: Jude (Jean Dufaux, Guillem March)

112. Technokapłani – Wydanie zbiorcze (tomy 5-8) (Alejandro Jodorowsky, Zoran Janjetov)

113. Kamasutra (Milo Manara)

114. Złoto i Krew – tomy 3-4 (Maurin Defrance, Fabien Nury, Merwan, Fabien Bedouel)

115 Pin-Up Wings – Artbook (Romain Hugault)

116. Ja, Smok (Juan Gimenez)

117. Dekalog – Wydanie zbiorcze (tomy 5-6) Mściciel / Wymiana (Frank Giroud, B. Rocco, A. Mounier)

118. Aliens – Z Prochu W Proch (Gabriel Hardman)

119. Aliens – Dead Orbit (Orbita Śmierci) (James Stokoe)

120. Predator – Łowcy Tom 2 (Chris Warner, Agustin Padilla)

121. Przygody Superhero Girl (Faith Erin Hicks)

122. First Moon (Joe Wight)

123. Ciało i Dusza (Walter Hill, Matz i Jef)

124. Żyjąca Śmierć (Olivier Vatine, Alberto Varanda)

125. Odyseje Inicjacyjne (Milo Manara)

126. Żona Magika (Jerome Charyn, François Boucq)

127. Bouncer – Wydanie zbiorcze, tomy 1-7 (Alejandro Jodorowsky, François Boucq)

128. Misty Mission (Michel Koeniguer)

129. Dinozaury w komiksie Tom 2 (Arnaud Plumeri, Bloz)

130. Mroczne Miasta – Gorączka Urbikandyjska (Benoît Peeters, François Schuiten)

131. Alien 3 – Niezrealizowany scenariusz (William Gibson, Johnnie Christmas, Tamra Bonvillain)

132. Aliens – Opór (Brian Wood, Robert Carey)

133. Terminator – Sector War (Brian Wood, Jeff Stokely, Trione Farrel)

134. Badlands – Wydanie zbiorcze, tomy 1-3 (Eric Corbeyran, Piotr Kowalski)

135. Tomb Raider Tom 2: Wybór i poświęcenie (Mariko Tamaki, Phillip Sevy)

136. Aliens :  Black & White Omnibus (David Lloyd, James Vance, John Byrne, Dave Gibbons, Jay Stephens, John Arcudi, Henry Gilroy, Jerry Prosser, Guy Davis, John Byrne, Mike Mignola, Eduardo Risso, Richard Corben, Ronnie del Carmen, Kelley Jones)

 

2020

kreska

137. Blackwood (Evan Dorkin, Verinica Fish, Andy Fish)

138. Aliens – Ratunek (Brian Wood, Kieran McKeown)

139. Aliens – Labirynt (Jim Woodring, Kilian Plunkett)

140. Owady Tom 1 (Christophe Cazenove, Francois Vodarzac, Cosby)

141. WIKA i gniew Oberona (Thomas Day, Olivier Ledroit)

142. Ta maszyna zabija faszystów (Pecau, Mavric – Damien, Scarlett)

143. KRIEGSmaschine (Pecau, Mavric – Andronik, Fernandez)

144. Wielkie Bitwy Morskie – TRAFALGAR (Jean-Yves Delittie, Denis Bechu)